SESJE INNE 

Zapraszam na piękne sesje indywidualne, portretowe czy też biznesowe. Do każdej sesji podchodzę wyjątkowo i staram się by była niepowtarzalna.

W fotografii portretowej, biznesowej, kobiecej czy też męskiej staram się ukazać nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim charakter oraz wyjątkowość fotografowanej osoby. 

Jak przygotować się do sesji? 

Kobietom mogę zaproponować liczne wianki oraz sukienki do sesji, zarówno w studio, jak i w plenerze. Dzięki temu zdjęcia portretowe doskonale ukazują nie tylko wygląd portretowanej osoby, ale przede wszystkim charakter i wyjątkowość. Każdą sesję portretową wykonuję z wielką pasją. Staram się wsłuchać w oczekiwania osoby, która staje przed obiektywem. Jestem również otwarta na ciekawe pomysły i miejsca takiej sesji. Każda sesja jest inna i niepowtarzalna. Razem możemy wyczarować niesamowite kadry, które na długo zostaną w pamięci. 

Dla ludzi biznesu oraz tych, którzy szukają ciekawej pracy, oferuję realizację biznesowej sesji fotograficznej. Profesjonalnie wykonane zdjęcia wpływają korzystnie na pierwsze wrażenie przyszłego pracodawcy.

Jak przebiega sesja?

Na taką sesję zabieramy np. jednokolorowe sukienki, koszule, marynarki, żakiety, eleganckie spodnie. Dobrze na zdjęciach wygląda biel, czerń, czerwień, jeans. Warto zadbać też o fryzurę i piękny makijaż. Poczuj się wyjątkowo tym dniu. 

GALERIA ZDJĘĆ INNYCH

LISTA SESJI

250 PLN

- 10 ujęć
- do 1 h sesji
- 1 stylizacja
- wydruki wysokiej jakości na jedwabnym papierze w formacie 15 x 21 cm

450 PLN

- 20 ujęć
- do 1 h sesji
- 2 stylizacje
- wydruki wysokiej jakości na jedwabnym papierze w formacie 15 x 21 cm

650 PLN

- 30 ujęć
- do 2 h sesji
- 3 stylizacje
- wydruki wysokiej jakości na jedwabnym papierze w formacie 15 x 21 cm
- album „Litle” w formacie 20 x 20 cm – 5 sztywnych kart  

Obejrzyj inne zdjęcia mojego autorstwa

Znaleźć można tutaj fotografie z sesji noworodkowych, roczkowych, czyli ogólnie dziecięcych,
a także wyjątkowe sesje ciążowe przyszłych mam, wykonane zarówno w studiu jak i w plenerze.

© Copyright 2020 Foto Izabell - All Rights Reserved

Designed with Mobirise - Click here