SESJA RODZINNA

Fotografia to najpowszechniejszy, ale też najtrwalszy sposób, aby zachować wspomnienia i móc wracać do nich w dowolnej chwili, przeglądając rodzinny album. Wiele jest takich chwil w naszym życiu, które warto uwiecznić na fotografii.

Zapraszam na sesje rodzinne wszystkich, którzy chcą w ten wyjątkowy sposób uwiecznić siebie i swoich najbliższych. Zdjęcia z takiej sesji rodzinnej mogą z powodzeniem ozdabiać ściany naszego mieszkania, zarówno w postaci dużego wydruku jak i fotoobrazu na płótnie…  

Przed sesją rodziną warto skontaktować się ze mną w kwestii ubioru na sesję. Oczywiście wszystko w dużej mierze zależy od tego czy sesja odbywać się będzie w studio czy plenerze.

Jak przygotować się do sesji? 

Jeśli sesja będzie miała miejsce w studio, to zachęcam do ubrania się w jednolite, stonowane kolory tj. biały, kremowy, niebieski, czarny (bez wzorków, błyszczących nadruków), które tylko rozpraszają uwagę na zdjęciu. Dobrym pomysłem jest wzięcie kilku zestaw…ów na przebranie. Można je wówczas bez problemu zmieniać w trakcie sesji.

Jeżeli interesuje Cię sesja rodzinna w plenerze, warto ubrać całą rodzinkę w podobnym stylu, np. wszyscy w tym samym kolorze jeansu wraz z białymi lub kraciastymi koszulami. Oczywiście dużo zależy od pory roku. Jesienna sesja rodzinna będzie wymagała nieco innego podejścia do ubioru i kolorystyki niż np. sesja wykonywana w maju czy czerwcu. Tego typu szczegóły ustalamy przed samą sesją.

Jak przebiega sesja?

W przypadku sesji rodzinnych nie ma praktycznie ograniczenia wiekowego dla dziecka. Oczywiście dziecko samodzielnie siedzące będzie lepiej się prezentować na zdjęciach, ale z bobasem, który dopiero zaczął podnosić samodzielnie główkę również można zrobić wspaniałe fotografie. 

Pamiętajcie, że sekretem udanej sesji zdjęciowej jest spontaniczność oraz dobry humor jej uczestników.

GALERIA ZDJĘĆ RODZINNYCH

LISTA SESJI

250 PLN

- 10 ujęć
- do 1 h sesji
- 1 stylizacja
- wydruki wysokiej jakości na jedwabnym papierze w formacie 15 x 21 cm

450 PLN

- 20 ujęć
- do 1 h sesji
- 2 stylizacje
- wydruki wysokiej jakości na jedwabnym papierze w formacie 15 x 21 cm

650 PLN

- 30 ujęć
- do 2 h sesji
- 3 stylizacje
- wydruki wysokiej jakości na jedwabnym papierze w formacie 15 x 21 cm
- album „Litle” w formacie 20 x 20 cm – 5 sztywnych kart  

Obejrzyj inne zdjęcia mojego autorstwa

Znaleźć można tutaj fotografie z sesji noworodkowych, roczkowych, czyli ogólnie dziecięcych,
a także wyjątkowe sesje ciążowe przyszłych mam, wykonane zarówno w studiu jak i w plenerze.

© Copyright 2020 Foto Izabell - All Rights Reserved

Mobirise free software - More info