O mnie


Nazywam się Izabela Dembkowska i jestem ogromną pasjonatką fotografii, w szczególności fotografii dziecięcej. Pierwsze kroki z aparatem stawiałam fotografując najbliższych, swoje pociechy, dzieci znajomych itd. Po wielu miesiącach nauki, nabieraniu doświadczenia oraz setkach wykonanych zdjęć … przyszedł w końcu taki moment, gdy poczułam, że fotografia jest dokładnie tym, czym chcę się zajmować.

Iza D.

FOTOGRAF

Kocham fotografować dzieci w każdym momencie ich życia, bo każda chwila w życiu malutkiego człowieka jest warta sfotografowania, zapamiętania, uwiecznienia na papierze fotograficznym, który przetrwa wiele lat. Do każdej sesji staram się podchodzić profesjonalnie i kreatywnie. Powierzając mi swoje dzieci, swoje rodziny możecie być pewni, że dam z siebie wszystko. 

W swoich zdjęciach staram się zawsze oddać radość i ciepło, zwłaszcza w pełnych bliskości zdjęciach rodzinnych. Podobnie jak z przyszłymi mamami, które znajdą w moim studiu przyjazną, przytulną i pełną zrozumienia atmosferę, w której będą w stanie w pełni oddać i upamiętnić te cudowne chwile przed nadejściem wyczekiwanego maleństwa. 

Fotografowanie sprawia mi ogromną satysfakcję, a zadowolenie klientów daje mi motywację do jeszcze cięższej pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Obejrzyj zdjęcia mojego autorstwa

Znaleźć można tutaj fotografie z sesji noworodkowych, roczkowych, czyli ogólnie dziecięcych, a także wyjątkowe sesje ciążowe przyszłych mam, wykonane zarówno w studiu jak i w plenerze.

FORMULARZ KONTAKTOWY

© Copyright 2020 Foto Izabell - All Rights Reserved

Built with Mobirise ‌

Web Page Maker